Wincher nedir, nasıl kullanılır?

SEO ile ilgilenenlerin ya da web site sahiplerinin işlerini kolaylaştıran birçok profesyonel SEO aracı var. Wincher da bunlardan bir tanesi. Web tabanlı bir SEO aracı olan Wincher, oldukça yetenekli olmasının yanında kullanımı da bir o kadar kolay.

Wincher ile sitenizin ve rakiplerinizin Google’da hangi kelimede kaçıncı sırada olduğunu, hangi kelimeden ne kadar trafik alındığını, kaç kelimede hangi sıralarda yer aldığınızı, kelimelerin günlük, haftalık ya da aylık bazda sıralama ve trafik yükselmelerini ve düşüşlerini, sitenizin SEO puanını, eksiklerini ve en önemlisi de siteniz için önerilen anahtar kelimeleri görebilirsiniz.

Bunun için yapmanız gereken bu linkten Wincher’a ücretsiz olarak kayıt olmak. Daha sonra sitenizi ekleyip, takip etmek istediğiniz anahtar kelimeleri belirliyorsunuz. Bu anahtar kelimeleri, başka bir siteyle aynı olarak da belirleyebilir (örneğin rakip sitenizin anahtar kelimelerini takip edebilir) ya da Google Search Console üzerinden, sitenizin en çok arandığı ve tıklama aldığı arama kelimelerini çekebilirsiniz.

Yukarıda bahsettiğimiz gibi, en önemli özelliklerinden birisi ise anahtar kelime üretici / önerici bölümü. Buraya bir kelime girdiğinizde, bu kelimeye benzer hangi kelimelerin arandığını size veriyor.

Ayrıca WordPress için WordPress paneline gömülen bir eklentisi de mevcut.

WINCHER’A ÜCRETSİZ ÜYE OLMAK İÇİN TIKLAYIN

İlginizi Çekebilir :  Dış SEO Nedir? Dış SEO'da Nelere Dikkat Edilmelidir?